Paslaugos

Sodybos svečiams siūloma atsipalaiduoti karštame kubile, turkiškoje ir suomiškoje pirtyse. Išsikaitinus atsigaivinti įrengtame ekologiškame baseine. Paslaugas reikia užsisakyti ir laiką suderinti iš anksto, kad vilos šeimininkai spėtų iškūrenti pirtį ir užtikrintų nepriekaištingą poilsį.

Švenčių planavimas, vestuvių koordinatorės ir vestuvių planuotojos paslaugos. Organizaciniai rūpesčiai dažnai tampa tikru galvos skausmu.Patikėkite juos mums ir mėgaukitės savo švente. Padėsime parengti šventės scenarijų, parengsime šventinę programą, pasirūpinsime
pramogomis. Vestuvių planuotoja pasirūpins, kad viskas būtų laiku ir pagal jūsų pageidavimus, o vestuvių koordinatorė nepriekaištingai sustyguos šventę ar renginį jums ypatingą dieną.

Rūpinames šventinė salės, kambarių puošyba, nuotakos puokštėmis.Paruošiame šventės patalpas pagal progą ir pageidavimus. Dekoruojame pokylio salę gėlėmis, balionais, kaspinais, pasirūpiname stalo ir kėdžių dekoru. Puošiame jaunavedžių automobilius. Padedame organizuoti tuoktuvių ceremonijas ir sodyboje po atviru dangumi.

Mes ir mūsų partneriai rūpinasi maisto gamyba, meniu sudarymu, stalo dekoravimu. Pagal individualius jūsų pageidavimus pasiūlysime šventės meniu. Gaminame užkandžius, karštus patiekalus, saldėsius, gėrimus.
Mums svarbu, kad vaišės būtų ne tik skanios, bet ir dailiai pateiktos.Išradingai pateikiame patiekalus, puošiame stalus gėlių kompozicijomis, servetėlėmis. Dekoras taikomas pagal jūsų skonį ir poreikius.

Vila Rena maisto tiekėjai


Maisto kalvė
maistokalve.lt


Geras maistas
gerasmaistas.lt


Kristinos pobuviai
www.kristinospobuviai.lt

Adresas: Plakna LT21148 Senieji Trakai

El. paštas:info@vilarena.lt

Cresta Facebook Messenger